Грантова програма «Власна справа» тепер має власний сайт

Грантова програма «Власна справа» – компонент урядового проєкту єРобота – стартувала у липні 2022 року для підтримки мікро- та малого бізнесу. За програмою підприємці можуть отримати гранти до 250 тис. грн та створити чи розширити власний бізнес.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Мінекономіки.

Всі можливості програми, умови та алгоритми отримання гранту, інструкції для заповнення бізнес-плану та поточні результати програми відтепер зібрані на окремій лендінг-сторінці від Міністерства економіки України за посиланням – https://vlasnaspravagrant.com.ua.

Загалом з моменту запуску програми вже понад 14 тис. українців стали її переможцями та отримали можливість розпочати чи розширити свій бізнес. Кошти за програмою «Власна справа» можна витратити на придбання обладнання, закупівлю сировини, сплату оренди, послуги маркетингу та реклами, комерційної концесії, лізингу. Держава інвестує в розвиток бізнесу через гранти 3,5 млрд грн.

«Я вдячна українським підприємцям, які працюють легально, платять податки і збори й таким чином підтримують нашу економіку та військо. Ми ж зі своєї сторони сприятимемо розвитку бізнесу через урядові програми підтримки. Цьогоріч ми плануємо видати понад 15 тисяч грантів на створення чи розвиток бізнесу, тож переходьте за посиланням на сайті та подавайтесь», – прокоментувала Перший віцепрем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *