Гадяцький та Коломацький елеватори Групи АГРОТРЕЙД обладнали енергоефективними котлами для сушарок

Аби підвищити енергоефективність виробництва та конкурентоспроможність продукції, на Гадяцькому елеваторі, який є найпотужнішим у компанії, встановили два нові твердопаливні котли для сушарок. Аналогічним котлом обладнали і Коломацький елеватор.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз АГРОТРЕЙД.

«Різниця у вартості газу та пелет зберігається незалежно від зміни ціни на газ, тому інвестиції окупляться протягом одного сезону. До речі, 30% пелет для нових котлів виробляються з нашої сировини – відходів соняшнику. А сучасні технології забезпечують більшу економічну ефективність сушіння агропродукції. Крім того, в опаленні наших приміщень ми вже давно перейшли з газу на альтернативне паливо – відходи очищення зерна, що накопичуються на елеваторах компанії. У комплексі все це підвищує продуктивність нашої роботи», – розповідає директор виробничо-технічного департаменту Групи АГРОТРЕЙД Костянтин Ворона.

Також у компанії готові й до можливих відключень електроенергії – у регіонах, де це найбільш необхідно, елеватори Групи заздалегідь обладнали потужними генераторами. Один з них на Гадяцькому елеваторі встановили торік. А генератор на Ворожбянському елеваторі цього сезону вже став у нагоді, адже регіон постійно потерпає від ворожих обстрілів.

Нагадаємо, елеватори Групи АГРОТРЕЙД у маркетинговому році 2023-2024 вже прийняли понад 325 тисяч тонн зерна.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *