Фонд гарантування кредитів у сільському господарстві проводить роз’яснювальну роботу в регіонах

Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві проводить інформаційно роз’яснювальну кампанію в регіонах України. Мета – ознайомити малих і середніх фермерів з новими можливостями кредитування, які гарантуються Фондом.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на minagro.

На сьогодні заходи уже відбулись у 8 областях України, зокрема, на Волині, Закарпатті, Львівщині, Київщині. Участь у зустрічах також  беруть представники органів самоврядування, фінансових установ та банків – партнерів Фонду.

Загалом, подібні зустрічі з представниками Фонду часткового гарантування кредитів відбудуться у кожному регіоні. Наступними будуть  Івано-Франківщина – 12 березня, Чернівецька область – 13 березня.

Графік заходів розміщений на сайті Фонду. Додаткову інформацію про дату і час зустрічей аграрії можуть дізнатись у Департаментах агропромислового розвитку місцевих ОВА.

Діяльність Фонду спрямована на підтримку дрібних, малих та середніх фермерів, які обробляють землю до 500 га. Фонд співпрацює з банками, які кредитують аграріїв і гарантує покриття до 50% зобов’язань по кредиту. Позичальники зможуть отримати інвестиційні кредити на термін до 7 років, кредити для купівлі землі до 10 років, та обігові кошти на строк до 3 років, з максимальною сумою кредиту на одного позичальника 30 млн грн. Гарантії Фонду також поширюються на державну програму 5-7-9.

Щоб отримати доступ до гарантій Фонду фермер має бути зареєстрованим в Державному аграрному реєстрі.

Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві є небанківською фінансовою установою. Засновником Фонду є Кабінет Міністрів України. 

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *