Фонд держмайна продає аграрну компанію, конфісковану у російського мільярдера

Фонд державного майна оголосив старт приватизації активів, стягнутих у російських олігархів. Так, 10 серпня на платформі «Prozorro.Продажі» пройдуть торги з продажу аграрної компанії «Інвестагро», яка раніше належала російському мільярдеру Михайлу Шелкову.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на delo.

Стартова ціна лоту складає 55 мільйонів гривень. Гарантійний внесок для участі у торгах становить 20% від неї, тобто 11 мільйонів гривень.

«Дотримуємося обіцянок. Цей аукціон має стати символом прозорості та справедливості. Агресор має бути покараний. Колишні російські активи будуть працювати на відбудову України та розвиток її економіки», – прокоментував голова ФДМ Рустем Умєров.

У фонді зазначають, що за підсумками 2022 року «Інвестагро» отримала 3,7 мільйона гривень чистого прибутку, а I півріччя 2023 року закінчила зі збитком у 7 мільйонів гривень.

Компанія має поточну кредиторську заборгованість 17,2 мільйона гривень. У її власності знаходяться 25 об’єктів нерухомого майна та 12 транспортних засобів, вона орендує 204 земельні ділянки загальною площею майже 1326 га.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *