«Добродія Фудз» запустила виробництво безглютенових вівсяних пластівців під брендом WOWOATS

На сьогодні «Добродія Фудз» є першою та єдиною сертифікованою компанією в Україні серед виробників безглютенових вівсяних пластівців. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз «Добродія Фудз».

Ще на початку 2022 року компанія успішно пройшла міжнародний аудит та отримала Сертифікат про відповідність продуктів харчування стандарту AOECS (безглютеновий стандарт для виробників безглютенової продукції). У 2023 році сертифікат був підтверджений.

Компанія активно співпрацює з Українською спілкою целіакії, постійно тримає руку на пульсі та відстежує тренди споживання безглютенової продукції. Тож, звертаючи увагу на зростання попиту на продукти без глютену, «Добродія Фудз» прийняла рішення про розширення лінійки безглютенових вівсяних пластівців WOWOATS до 5 продуктів. 

У червні цього року після проведення всіх необхідних досліджень, Українською спілкою целіакії було присвоєно індивідуальні номери кожному продукту лінійки WOWOATS, які підтверджують, що всі вони відносяться до безглютенових. Такий номер є обов’язковим для нанесення на індивідуальне пакування разом зі знаком «Перекреслений колосок». 

«Даний міжнародний знак означає безпечність продукту та викликає довіру споживачів, оскільки саме «Перекреслений колосок» є гарантією того, що продукт перевірено та дійсно є безглютеновим. Необхідно зазначити, що кожна партія продукту після виробництва проходить додаткове обов’язкове лабораторне дослідження на вміст глютену», – розказали в компанії.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *