Corteva Agriscience профінсувала передачу 600 продовольчих наборів постраждалим від війни мешканцям Київщини

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience виділила грант громадському об’єднанню «Твій шлях» для забезпечення продовольчими наборами тривалого зберігання 600 мешканців Київщини, які постраждали внаслідок повномасштабної війни. Допомогу отримали малозабезпечені родини з дітьми, пенсіонери, люди з інвалідністю, а також мешканці охоплених війною територій, які перемістилися на територію області в пошуку безпечних місць. Також за фінансування компанії громадське об’єднання закупило для Великодимерського середнього  загальноосвітнього навчально-виховного комплексу Броварського району Київської області обладнання, яке дозволило забезпечити безперебійну роботу під час відключень електроенергії – потужний генератор, супутниковий модем Starlink та обладнання для освітлення. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Corteva Agriscience.

«Київщина була частково окупована в перші місяці війни і постійно страждає від ракетних обстрілів, що призводить до значних руйнувань цивільної інфраструктури. Багато людей, які мешкають тут, перебувають на межі гуманітарної кризи та не можуть впоратися самостійно зі своїми проблемами. Тому для нас дуже важлива допомога такої соціально-відповідальної компанії, як Corteva Agriscience, яка не залишила людей сам-на-сам з лихом», – говорить Олександр Івашков, голова ГО «Твій шлях».

«Жахливий вплив війни на економіку та цивільну інфраструктуру призводить до того, що кількість людей, яким потрібна допомога, постійно зростає. Особливо серед людей, які потребували допомоги і до того. Зараз їх становище суттєво погіршилося. Для Corteva завжди було та залишається критичним питання забезпечення продовольчої безпеки, заради якої компанія працює по всьому світу. Ми з увагою ставимося до потреб українців, які потерпають без найнеобхіднішого, і радо підтримуємо ініціативи, які працюють заради них», – говорить Оксана Бурдун, фахівчиня з кадрових питань Corteva Agriscience, координаторка соціального проєкту. 

Всього компанія виділила на підтримку українців близько 2 мільйонів доларів США і прагне продовжувати підтримувати людей вразливих категорій. Дізнатися про інші напрями допомоги Corteva Agriscience можна на сайті за посиланням. 

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *