Ціни на тепличний томат знизились за тиждень на 25%

На поточному тижні ціни на тепличний томат в Україні різко знизилися. Причиною, на думку експертів, стало масове збирання як тепличного томату, так і помідорів з плівкових теплиць у південних областях країни. При цьому попит на дану продукцію залишається стабільно високим, але пропозиція томатів зростає дуже швидко, у зв’язку з чим ціни продовжують стрімко падати.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Згідно з даними щоденного моніторингу проєкту, встановлення на більшій території України теплої і сонячної погоди прискорило дозрівання томату і призвело до збільшення пропозиції цієї продукції на ринку. Як результат, ціна на цю продукцію на українському ринку за тиждень обвалилася в середньому на 25%, і сьогодні виробники готові відвантажувати тепличний томат по 40-65 грн/кг залежно від якості та обсягу партії.

Необхідно зазначити, що сьогодні тепличний томат в Україні все ще коштує в середньому на 16% дорожче, ніж на початку липня 2022 року. При цьому ключові гравці ринку не виключають, що тенденція зниження цін на тепличні томати на українському ринку зберігатиметься й надалі, оскільки багато господарств тільки розпочали масове збирання томату.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *