Ціни на тепличні огірки зросли на 30% через скорочення пропозиції

Після досить різкого зниження цін, яке спостерігалося на ринку огірка в Україні тиждень тому, в даному сегменті знову переважає тенденція до подорожчання.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

На думку експертів проєкту, причиною подорожчання огірка на українському ринку є істотне скорочення пропозиції. Так, практично у всіх тепличних комбінатах сьогодні проводять зачистки напередодні підготовки до другої сівозміни, що призвело до значного скорочення вибірок цієї тепличної продукції. Тим часом пропозиція огірка з літніх теплиць також помітно зменшилася, що зумовлено зниженням темпів збору врожаю через погодні умови.

У результаті ціна на тепличний огірок наразі формується в межах 30-50 грн/кг ($0,74-1,23/кг), що в середньому на 30% дорожче, ніж наприкінці позаминулого робочого тижня. Крім того, цього сезону багато комбінатів відмовилися вирощувати огірки другої сівозміни, або скоротили площі під ними на користь томатів.

Зазначимо, що на сьогодні тепличний огірок в Україні вже коштує в середньому на 15% дорожче, ніж в аналогічний період минулого року. Однак ключові гравці ринку не виключають, що подальше подорожчання в цьому сегменті може вкрай негативно позначитися на темпах збуту.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *