Ціни на пшеницю 2 і 3 класу почали зростати

В AgroMarket UUB від Української універсальної біржі оновлено інформацію про ринкові тренди за 17-23жовтня.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз УУБ.

Протягом минулого тижня на внутрішньому ринку пшениці прослідковувалася кореляція до підвищення цін на 2 і 3 клас якості, що пояснюється попитом переробників, трейдерів та активізації експорту через порти Чорного моря. На вартість фуражної пшениці продовжувався тиск з боку пропозиції.

«На олійному комплексі також прослідковувалося відновлення цін, що зумовлено зростанням внутрішнього попиту. За тижневим прогнозом вартість на більшість зернових та олійних знаходитиметься на попередньому рівні з тенденцією до підвищення», – зазначають аналітики УУБ.

На світовому ринку протягом останнього тижня вартість соєвих бобів та соєвого шроту демонструвала зростання, хоча ціни на кукурудзу та пшеницю залишалися переважно стабільними. Зараз збір урожаю кукурудзи завершено на 40%, а сої – приблизно на 60%, що говорить про ймовірне послаблення тиску на ціни.

«Підвищення глобального попиту на кукурудзу швидко поглинає наявну пропозицію, викликаючи поступове зниження кінцевих запасів у США. Упродовж року тенденції виробництва в Південній Америці все більше впливатимуть на динаміку цін кукурудзи», – додають аналітики. 

Щоб ознайомитися з ціновими індикативами та оглядом ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм – AgroMarket UUB – розділ «Аналітика».

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *