Через блокування кордону пропускна спроможність деяких пунктів пропуску знизилася у понад 20 разів

Польські фермери на шести напрямках кордону продовжують обмежувати рух для вантажних транспортних засобів. Зокрема це пункти пропуску Ягодин, Угринів, Устилуг, Рава-Руська, Шегині та Краківець. Так, станом на сьогоднішній ранок кількість вантажівок в черзі на території Польщі становила понад 2300, повідомив речник ДПСУ Андрій Демченко. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Media Center Ukraine – Ukrinform.

«Станом на ранок сьогодні на всіх шести напрямках в чергах на території Польщі перебувають трохи більш як 2300 вантажівок, які очікують на можливість проїзду в бік України», – зазначив Андрій Демченко.

За його словами, найбільші черги фіксуються по напрямку пунктів пропуску Краківець та Ягодин. Іншим категоріям транспорту, додав речник ДПСУ, зокрема легковим автомобілям, автобусам польські фермери не перешкоджають в русі в обох напрямках, і ці категорії транспорту вільно перетинають кордон.

Речник також повідомив, що через блокування кордону пропускна спроможність деяких пунктів пропуску знизилася у понад  20 разів.

Зокрема, на пункті пропуску Ягодин кількість перетинів кордону в бік України за минулу добу сягнула 70, в той час, як цей напрямок може пропускати 1200-1400 вантажівок на добу в обох напрямках.

«На кожному з напрямків польські фермери діють по-різному. До прикладу, напрямок пункту пропуску Ягодин – за останній час польські фермери взагалі не пропускають вантажівки, які слідують з України в Польщу, і показники перетину кордону нульові в цьому напрямку. Натомість вони незначну кількість вантажівок пропускають, які слідують в бік України на цьому напрямку. За минулу добу таких було близько 70, днем раніше – на рівні 50 вантажівок», – зазначив Андрій Демченко.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *