Асоціація автоперевізників буде позиватись до страйкарів, які заблокували пункти пропуску

Україна та Польща готують позови щодо відшкодування збитків, завданих блокуванням прикордонних автомобільних пунктів пропуску через мітинг польських перевізників, заявив віцепрезидент Асоціації міжнародних автоперевізників АсМАП Володимир Балін в ефірі телемарафону «Єдині новини».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Укрінформ.

«Ситуація фактично критична, і на сьогодні ми говоримо про те, що маємо юридичну підтримку уже в Польщі. Адвокати отримали два завдання. Перше завдання – якнайшвидше розблокувати ситуацію. Друге завдання – з’ясувати, хто винен і хто буде сплачувати ці збитки. Ми над цим працюємо разом із нашими колегами», – сказав він.

Нагадаємо, що через страйк польських перевізників українські водії вже понад 10 днів залишаються заблокованими на польському кордоні. В бік Ягодина черга розтягнулася на понад 30 км, в бік Рави Руської – понад 10 км, у бік  Краківця – понад 16 кілометрів.

«Перевізники уже готують позови. І є польські юристи, які готові в Польщі ці позови подавати до страйкарів. Завтра увечері ми будемо мати інформацію стосовно дозволів [на блокування кордону] — хто давав дозвіл, хто запитував, на яких підставах. І все це ляже в основу», – сказав він.

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури спільно з профільними асоціаціями і перевізниками створило штаб допомоги українським водіям.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *