Антиградова служба Молдови покриє всю країну

Міністр сільського господарства Молдови Володимир Боля заявив, що антиградова служба країни працює на високому рівні та планує розширити покриття на всю територію країни до кінця поточного року. За його словами, нова, спільна з Румунією розробка буде набагато ефективнішою у боротьбі зі стихійним лихом.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на noi.md.

«Наша антиградова служба працює добре. У суботу працювали практично всі 132 наші установки по всій країні. Використовували близько 1000 ракет, але ми маємо спільну програму з румунським урядом. Ми хочемо її використовувати в прикордонних районах, де нам не дозволяють стріляти, тому плануємо використовувати дрони замість антиградових установок. сподіваємося, що до кінця поточного року спільно з румунами ми закінчимо процес тестування та зможемо покрити всю територію Молдови», – заявив міністр. 

Володимир Боля також уточнив, які райони найбільше постраждали від недавнього граду, і коли Мінсільгосп надасть дані про всі пошкодження сільськогосподарських культур:

«Це були Ніспорени, Калараш, Оргєєв, Страшени. Кадри жахливі, але у нас зараз по всіх цих регіонах на рівні районних центрів і мерій створюються комісії, які мають провести весь аналіз на основі актів».

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *