Аграрні інститути отримали обладнання від Японії

Профільні аграрні інститути, які підпорядковані Мінагрополітики, отримали спеціалізоване обладнання, техніку та іншу допомогу від Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA). 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Мінагрополітики.

Зокрема, ДУ «Інститут охорони ґрунтів України» та його філії в рамках програми вже отримали 8 генераторів. Український інститут експертизи сортів рослин очікує надання до кінця 2023 року витратних матеріалів до газового хроматографа. Український науково-дослідний інститут прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого отримав посівний матеріал, генератори та іншу техніку. 

«Важливо, що наші японські колеги підтримують саме наукову галузь, адже підтримка наукових установ –  це важливий внесок у розвиток всього аграрного сектору», – наголосив перший заступник Міністра агрополітики Тарас Висоцький.

Під час зустрічі сторони окремо обговорили проблему розмінування ґрунтів та важливість продовження допомоги з боку японських колег.

Довідково. Міністерство аграрної політики та продовольства України та Міністерство сільського, лісового та рибного господарства Японії і JICA створили українсько-японську робочу групу для розробки стратегії відновлення українського сільського господарства. Серед основних завдань якої, зокрема, запозичення досвіду Японії для відновлення аграрного сектора України; розгляд конкретних заходів підтримки та співпраці з використанням японських технологій та активів; обмін інформацією для сприяння участі приватних компаній Японії у відбудові України.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *