Ремонт обстріляного елеватора обійдеться на 50- 60% дешевше, аніж будівництво нового — думка

Новий силос місткістю 5,5 тис. т, в діаметрі 18,3 м, з доставкою та монтажем обійдеться замовнику в близько 12 млн грн. А розібрати старий силос, замовити до нього запчастини та виконати монтаж коштуватиме приблизно 4–6 млн грн.

Про це розповів регіональний менеджер KMZ Industries Руслан Демчук в матеріалі «Масштабне відновлення постраждалого від обстрілів елеватора — досвід та поради KMZ Industries» на Elevatorist.com.

«Тож, якщо є необхідність і можливість ремонту, економія коштів у 50%-60% — вагомий аргумент для замовника», — доводить Руслан Демчук.

На прикладі одного із проектів спеціалісти KMZ Industries розповіли, що на відновлення 4-х силосів з демонтажем, виготовленням нових деталей, фарбуванням і монтажем пішло 4 місяці. Цей термін вони вважають досить вдалим, адже завдання ускладнювалося в тому числі й необхідністю виготовлення деталей до обладнання, які наразі завод не випускав.

За словами Руслана Демчука, одне діло збудувати нову ємність, коли тобі із заводу приїхав повнокомплектний силос із деталей, і здати «під ключ» замовнику, А інша справа — розібрати старий силос, зробити дефектний акт і замовити до нього умовно третину нових запчастин та ще й старого зразка, ідеально розмістити всі ці деталі на своїх місцях, а деякі деталі для заощадження бюджету реставрувати.

«Це зовсім інша робота, інший досвід. Він справді цікавий і дійсно дещо складніший, ніж просто змонтувати новий силос», — резюмував експерт.

Читайте також: «‎Втрати агрохолдингів у війні з росією. Спойлер: великі, але всі планують відбудовуватися»

Нагадаємо, A.G.R. Group збереже наземну логістику зерна через ЄС навіть після війни та відкриття українських портів.

Сергій Герасименко, Latifundist.com, 2022 р.

Источник: www.latifundist.com

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *