Дронами обробили 1,2 млн га, що на 20% більше попереднього сезону

Попри труднощі, в 2022 році дронами-обприскувачами обробили 1,2 млн га, що на 20% більше попереднього сезону. Крім того, у 2021-2022 роках агродрони допомогли зекономити аграріям близько 12,1 млн л пального.

Такі дані наводить компанія DroneUA, проаналізувавши діяльність аграрного ринку минулого року. 

«Відтак, у 2023 році прогнозуємо збереження попиту на послуги агродронів і навіть посилення їхньої позиції у зв’язку з тотальним подорожчанням усіх ресурсів і вагомими перевагами технології внесення ЗЗР дронами», — йдеться в повідомленні.

Відзначаться, що використання дронів дозволяє:

  • Значно економити кошти, адже потрібно в 20 разів менше пального порівняно з наземною технікою. Для внесення пестицидів на 1 га поля потрібно близько 5 л робочого розчину, що забезпечує економію води до 95%. 
  • Підвищує ефективність обприскування. Агродрону потрібно до 30% менше препарату, ніж традиційному обприскувачу для отримання такого ж біологічного ефекту. А внесення з точністю до 2 см підвищує засвоюваність препарату в рази. 
  • Із дронами-обприскувачами можна працювати відразу після дощу. 
  • Екологічний підхід. У 2021-2022 рр. із застосуванням агродронів карбоновий слід зменшився на 30,8 тис. т, що відповідає основним цілям сталого розвитку.

Источник: www.agroportal.ua

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *