Ціни на елеватори в Європі піднялися в декілька разів — Марія Сітак

В Європі зараз божевільний попит з боку українських компаній на елеватори, відповідно ціни на них піднялися в декілька разів, відмітила керуючий партнер компанії «ОССОЙО» Марія Сітак. Виросли ціни й за оренду. 

Про це йдеться в матеріалі: «‎Сам привези і продай. Марія Сітак про трейдинговий бізнес ОССОЙО, пошук клієнтів в Європі та експорт агропродукції в умовах війни» на Latifundist.com.‎ 

«Коли ти приїжджаєш на об’єкт і дивишся на його стан та інфраструктуру, то розумієш, що тих грошей, які за нього просять — не вартий. Але через безвихідь багато компаній купують ці активи»‎ ‎, — відмітила вона. 

На запитання про плани купівлі агрохолдингом «ОССОЙО» активів у Європі Марія Сітак відповіла, що: звісно, задумувалися і прораховували різні варіанти. 

«‎Ми ж поки що орендуємо елеватор в Румунії‎», — зауважила керуючий партнер компанії. 

Та додала, що через складні умови вивезення продукції через порти, компанія шукає шляхи диверсифікації експорту. Агрохолдинг шукає елеватори в інших, крім Румунії, країнах Європи, щоб туди перевозити зерно на зберігання і вже звідти реалізовувати.

Нагадаємо, що удари росією дронами-камікадзе по Одесі не вплинули на відправлення суден з українською агропродукцією з морського порту.

Источник: www.latifundist.com

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *