BEDNAR розпочинає співпрацю з ІН ФОРС ГРУП

Компанія BEDNAR розширює дилерську мережу в Україні та розпочинає співпрацю з «ІН ФОРС ГРУП», яка стала офіційним дилером BEDNAR FMT.

Компанія буде представляти техніку BEDNAR, проводити її технічне обслуговування та забезпечувати оригінальними запчастинами в регіонах, де має свої представництва, а саме в Полтавській, Дніпропетровській, Запорізькій, Львівській та Тернопільській областях. Про це йдеться у повідомленні компанії. 

«Останні 4 роки ми мали достатньо сильну дилерську мережу в Україні, спостерігали гарну динаміку продажів. Але повномасштабна війна внесла свої корективи і на територіальне покриття, і на купівельну спроможність аграріїв, і на фінансові інструменти придбання техніки тощо. Тож через низку причин ми прийняли рішення про посилення нашої дилерської мережі та раді повідомити про початок нашої співпраці з «ІН ФОРС ГРУП». Насамперед для того, щоб бути ближче до всіх наших аграріїв і відповідно підтримати продажі на сталому рівні», — говорить директор BEDNAR FMT в Україні Михайло Кришко.

Источник: www.agroportal.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *