30 тис. рукавів для зберігання врожаю: аграріїв закликають подавати заявки через Державний аграрний реєстр

У зв’язку з великою зацікавленістю аграріїв, Мінагрополітики та Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) розпочинають другий етап конкурсу для аграріїв, що не встигли подати свої заявки на отримання рукавів для зберігання зерна. Для участі у другому етапі потрібно податись до 23 жовтня через Державний аграрний реєстр (ДАР), пише пресслужба Мінагрополітики. 

Відзначається, що 9 жовтня завершився прийом заявок, відкритий на два тижні наприкінці вересня, на отримання рукавів для зберігання зерна. Загалом надійшло 1 494 заявки від малих та середніх агровиробників на отримання 30 120 рукавів для тимчасового зберігання збіжжя.

За умовами програми, фермери повинні мати від 100 до 10 тис. га в офіційному обробітку, а отримані рукави використати для зберігання власно вирощеної продукції. При цьому їхній статус — власник чи орендар — не важливий. Як і юридичний статус: погоджуються заявки як від юридичних осіб, так і від фізичних осіб-підприємців. Ключовою вимогою є обробіток землі на підконтрольній Україні території.

Читайте також: «‎Засукати рукава і діждатися кращих цін. Плюси і мінуси зберігання зерна в рукавах»‎ 

«‎Процес відбору та перевірки заявок у першому етапі вже розпочато, і найближчими днями учасники програми отримають у ДАРі підтвердження про надання допомоги та повідомлення щодо адреси складу для самостійного транспортування рукавів на територію аграрного господарства», — пише відомство. ‎ 

Додається, що проект реалізується Мінагрополітики та ФАО за фінансової підтримки Канади, Японії та Minderoo Foundation на загальну суму $60,5 млн. За очікуваннями, ця допомога забезпечить 30% від загальнонаціональної потреби.

Нагадаємо, що президентом підписаний закон №7548-1, яким скасовується мито на імпорт товарів для зберігання зерна.

Источник: www.latifundist.com

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.