Урожайність в Україні оновила історичний рекорд

Аграрії отримали рекордну врожайність за всю історію України.

Про це під час міжнародної конференції заявив міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський, говориться у повідомленні Мінагрополітики. 

Микола Сольський зазначив, що попри важкий воєнний час і складні обставини більшість аграріїв планують і надалі займатись своєю справою. 

«Українські фермери показали усьому світу, наскільки вони тверді, професійні, витривалі та цілеспрямовані. І навіть в такий важкий рік отримали з одного гектара рекордну врожайність за всю історію України. Погода, звичайно, допомогла, але без героїчної роботи аграріїв ми б не отримали таких результатів», — наголосив міністр.

Він також висловив подяку Говарду Баффету за допомогу Україні та аграріям. 

Заступник міністра агрополітики Маркіян Дмитрасевич наголосив, що допомога міжнародних партнерів під час повномасштабного вторгнення допомагає підтримати роботу аграрного сектору, зокрема найменших фермерів. Він наголосив, що наступного року також продовжать діяти програми підтримки фермерів: доступне кредитування під 5-7-9% та грантова програма на розвиток садівництва, тепличного господарства та переробки. 

Источник: www.agroportal.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *