Українські аграрії мають змогу оптимізувати внесення добрив усього за $1/га

Диференційоване внесення добрив з використанням ШІ: SmartFarming та Програма USAID АГРО пропонують нову послугу для українських агровиробників.

Змінна норма та штучний інтелект: інноваційний підхід до весняного підживлення культур 

Компанія SmartFarming спільно з Програмою USAID АГРО у новому виробничому сезоні ініціювали проєкт для підтримки мікро-, малих та середніх підприємств у використанні інноваційних послуг із диференційованого внесення добрив. Так, агровиробники можуть скористатися послугою з оптимального дозування добрив за допомогою штучного інтелекту та на максимально вигідних для себе умовах. 

Інноваційна технологія підживлення культур із використанням розумного польового аналізатора спрощує процес виявлення проблемних зон на полі, дозволяє вносити добрива зі змінною нормою та одночасно оптимізувати використання виробничих ресурсів. Для проведення операції агровиробнику не потрібні карти-завдання — пристрій формує їх автоматично, а розпочати внесення добрив можна уже за 2-3 години після приїзду команди SmartFarming.

Назар Малиняк, керуючий партнер групи компаній SmartFarming

Поточна ситуація на ринку мінеральних добрив, зокрема висока собівартість і обмежена доступність, стимулюють агровиробників максимально ефективно використовувати наявні добрива та підвищувати ефективність інвестованих у них коштів. У межах спільної ініціативи з Програмою USAID АГРО ми насамперед створюємо можливість для малих та середніх підприємств оптимізувати внесення добрив і робити це на вигідних умовах. Водночас ми знайомимо фермерів із новими технологіями, показуємо, як вони працюють та які результати дозволяють отримати. Таким чином, сприяємо розвитку технологічних підходів, які фермери використовують у своїх господарствах.

Источник: www.agroportal.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *