Syngenta інвестувала $1,2 млн в закупівлю контейнерів для експорту українського зерна залізницею

Syngenta інвестувала $1,2 млн в закупівлю спеціалізованих контейнерів для перевезення сипучих вантажів із метою експорту надлишків українського зерна до східних країн Західної Європи залізничними шляхами.

Про це повідомив керівник відділу фінансових рішень компанії Syngenta Борис Приходько, пише УНН.

«‎На деякий час Syngenta доведеться зайняти нішу трейдерів та допомогти фермерам реалізувати частину врожаю в рахунок оплати за продукти компанії. Саме тому компанія шукає нестандартні логістичні рішення та покупців українського збіжжя в східних країнах Західної Європи», — відмітив він.

Syngenta уже закупила спеціалізовані контейнери для перевезення сипучих вантажів та планує залучити їх для транспортування зерна з елеваторів, до яких підходить вузька залізнична колія. Перший маршрут планується відправити в першій половині серпня. Компанія збирається відвантажити перший потяг з 60 контейнерів. 

Читайте також: «‎Репутація чи прибуток: позиція світових агрокомпаній щодо війни рф проти України»

Зазначається, що це допоможе трохи знизити цінову напругу, що виникла на ринку аграрної сировини під впливом певного переліку негативних факторів. 

«У ситуації, яка склалася, ми не можемо запропонувати аграріям наші стандартні фінансові рішення, пов’язані з хеджуванням цінових ризиків та укладанням форвардних контрактів. Натомість зосереджуємося на більш нагальному питанні — допомогти фермерам вивезти надлишки зерна, доки трейдери не відновили закупівлі в Україні», — додає керівник відділу фінансових рішень компанії Syngenta.

Він додав, що на сьогодні в Україні конкуренції на ринку закупівлі збіжжя практично немає, а ліквідність попиту дуже низька. 

Нагадаємо, що до кінця року Syngenta та «Адама Україна» інвестують в аграрний сектор України $400 млн.

Водночас головний офіс Syngenta не публікував жодних заяв щодо російської агресії на території України. Syngenta продовжує свою діяльність у рф.

Источник: www.latifundist.com

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.