РОСТОК-ХОЛДИНГ завершив збиральну кампанію соняшника

Агрокомпанія «РОСТОК-ХОЛДИНГ» завершила збирання соняшника. Всього з площі 3768 тис. га зібрано понад 8,5 тис. т соняшнику.

Про це повідомила пресслужба «РОСТОК-ХОЛДИНГ» у Facebook.

У компанії відзначили, що несприятливі погодні умови та воєнна ситуація у країні вплинули на посівну та збиральну кампанії. Результатом стало незначне зниження врожайності у порівнянні з попередніми роками. Через затяжні дощі збирання соняшнику тривало майже 50 днів.

«У зв’язку із значними опадами та підвищеною вологістю, частина полів під соняшником уражені гниллю кошиків. Це стало причиною втрати деякої частини урожаю, — зазначив генеральний директор «РОСТОК-ХОЛДИНГ» Дмитро Купавцев.

На початку збирання соняшнику з одного гектара намолочували у чистому вигляді 2,8 т.

«Незважаючи на складні обставини, що склалися — ми впевнено можемо сказати, що задоволені, що взагалі вдалося посіяти та зібрати врожай. Адже ще напередодні весняної посівної кампанії значна частина наших земель перебувала в зоні активних бойових дій і посівна стояла під дуже великим питанням», — коментує генеральний директор «РОСТОК-ХОЛДИНГ».

У компанії акцентували, що зараз у «РОСТОК-ХОЛДИНГ» триває збір кукурудзи.

Читайте також: «‎У сухому залишку. Як у BASF контролюють залишки пестицидів в продовольчій картоплі»‎ 

Нагадаємо, що в Мінагрополітики очікують на зменшення площі посіву кукурудзи в наступному році. Натомість українські аграрії надаватимуть більшу перевагу соняшнику і сої.

Сергій Герасименко, Latifundist.com, 2022 р.

Источник: www.latifundist.com

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *