Продавці пшениці намагаються тримати ціни

Вартість кукурудзу протягом минулого тижня знаходилися в стабільному діапазоні, проте на кінець аналізованого періоду відмічалося зростання. На ринку пшениці спостерігалася волатильність цін, яка викликана появою нового врожаю.

Про це свідчить звіт AgroMarketUUB від Української універсальної біржі за 14 – 20 серпня.

«Продавці пшениці намагаються не послаблювати свої позиції та тримати ціни на попередніх рівнях, в той час як покупці більше схильні до зниження індикативів через зростання пропозиції на ринку», — зазначають аналітики УУБ. 

Цінові індикативи трейдерів станом на 20 серпня у порівнянні з кінцем минулого тижня:

  • кукурудза – 5 457,50 грн/т (+3,45%);
  • пшениця 2 клас – 5 936,04 грн/т (-0,91%);
  • пшениця 3 клас – 5 562,30 грн/т (+0,97%);
  • пшениця фуражна – 4 920,98 грн/т (+1,33%);
  • соя – 18 067,65 грн/т (-2,03%).

«На світовому ринку ціни на зерно протягом тижня залишалися досить стабільними, проте прослідковувалося зростання індикативів на сою та соєву олію. Погодні прогнози на Середньому Заході здаються все більш тривожними, хоча накопичена кількість опадів, ймовірно, пом’якшить вплив на кінцевий урожай. Проте, деякі сухі ділянки можуть знизити прогнози врожайності. Цього тижня ключові фактори впливу на ринок залишаються незмінними: погодні прогнози, що визначають остаточні показники врожайності, а також вплив Чорноморського конфлікту на експорт зерна», — додають аналітики. 

Источник: www.agroportal.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *