Продажі селітри підскочили після зниження цін

Гуртові постачальники на початку березня продавали КАС дорожче, ніж аміачну селітру.

Рекомендовані роздрібні ціни на КАС — 18800 грн/т з ПДВ, на аміачну селітру — 17700-18100 грн/т з ПДВ, повідомляє «Інфоіндустрія».

Як зазначається, селітра купується аграріями на початку березня дуже активно.

«Весна почалась із дивної ситуації — карбаміду у вільному доступі у виробника майже немає, за КАС черга, і ціна на КАС вища за ціну аміачної селітри», — уточнюють фахівці.

І пояснюють, що це сталось через те, що селітра була в січні-лютому менш популярною через швидку весну, потепління та майже відсутність мерзлоталого ґрунту на полях України. 

Наприкінці лютого структури Ostchem анонсували зниження цін на селітру аж на 2700 грн/т. Тож, як повідомили сільгоспвиробники, КАС вагонними або крупними партіями дистриб’ютори продавали за 17000-17500 грн/т, а аміачну селітру — по 16600-17500 грн/т з ПДВ. Рекомендовані ціни дещо вищі. 

«Сезон закупівлі добрив у розпалі, тож аграрії купують те, що наявне на складах. Низька ціна на аміачну селітру зіграла на руку постачальникам.

Саме зараз продаж селітри в піку за останні місяці. Трейдери відзначають високу активність, селітри на складах достатньо, а виробники в лютому поставили аж 71 тис. т нітрату амонію на ринок. Швидке потепління може стрімко обірвати попит, але схоже, що аграрії відкладали закупівлі та не викреслили аміачну селітру з переліку необхідних добрив», — підсумовують аналітики.

Источник: www.agroportal.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *