Названо фактори, що заважають розвитку овочівництва Одещини

Сільгоспвиробники Одеської області збільшують площі овочевих культур, однак існує низка перепон.

Про це розповіла директор департаменту аграрної політики Одеської ОВА Алла Стоянова «Українській Службі Інформації».

«По баштанним культурам і по кавунам ми вийшли вже на друге місце по Україні після Полтави.По овочевим культурам ми зробили теж стрімкий старт, і сьогодні ми заходимо в десятку по областях», — повідомила вона.

Вже повноцінно розпочався збір помідорів. З майже 14 тис. га овочевих культур, 3,2 тис. га — під помідорами. Стоянова відзначила, що порівняно з минулим роком площа під овочі збільшилася на 1 тис. га — причому, йдеться саме про розширення посівів томатів.

За словами Стоянової, основні виклики для овочівництва Одеської області — це нестача робочої сили і фінансування. Незважаючи на державні програми кредитування й донорську допомогу іноземних партнерів, ресурсів все одно недостатньо. Зокрема, через блокування росією експорту українського продовольства, одеські аграрії не можуть отримати гроші, необхідні, щоб знову запуститися.

«Сьогодні питання розвитку овочівництва — це насичення бюджетів громад податками, це розвиток для підприємств і стабільний дохід в умовах клімату і відсутності вологи, це забезпечення і нові робочі місця для населення. Ну і взагалі, це посилення економіки нашого регіону», — наголосила Алла Стоянова.

Источник: www.agroportal.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *