На Одещині очікують збільшення площ під виноградом

Прийнятий ВРУ законопроєкт №9030 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку виробництва виноробної продукції та спрощення господарської діяльності малих виробництв виноробної продукції» надає поштовх до розвитку виноробної галузі.

Таку думку висловила директор департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА Алла Стоянова, пише Сomments.ua.

Вона відзначила, що на Одещині зосереджено понад 60% виноробства України. Площа виноградників у господарствах становить майже 24 тис. га, і на них вирощують близько 260 тис. т ягоди. Найбільше виноградників у Болградському районі, там вирощують 78 тис. т ягоди. У Білгород-Дністровському районі — 76 тис. т, в Одеському — 27 тис. т. 

«Прийняття законопроєкту дає можливість виноградарським та виноробним підприємствам брати участь не лише в програмі «Доступні кредити 5-7-9%», а й відкриває шлях до грантової державної програми «єРобота» в напрямі «Новий рівень: Переробка». Це буде сприяти збільшенню площ вирощування винограду та розширить можливості крафтового виробництва вина», — повідомила Алла Стоянова. 

Источник: www.agroportal.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *