Майже 70% аграріїв відчувають проблеми зі збутом врожаю

За результатами опитування серед 530 аграріїв у 16 регіонах України 69% респондентів наразі мають складнощі з реалізацією зернових та олійних культур як нового, так і старого врожаю.

Про це пише «‎АПК-Інформ». ‎ 

Аналітики відзначають, що найважче вдається знайти покупців аграріям Хмельниччини (97%), Кіровоградщини та Київщини (по 91%), а також Черкащини (89%), Дніпропетровщини (88%), Полтавщини (84%) і Львівщини (82%). 

Легше з пошуком покупців сільгоспвиробникам на Закарпатті, де лише 18% опитаних мають складнощі з реалізацією зернових та олійних, на Рівненщині, Вінниччині та Волині цей показник складає 34%, 26% та 38% відповідно.

«Багато сільгоспвиробників скаржаться на низькі ціни попиту, що ледь-ледь покривають затрати на вирощене збіжжя і часто є навіть нижчими, ніж його собівартість. Також є проблеми у зв’язку з відсутністю ринку збуту через зупинку роботи більшості українських морських портів та підвищення цін на логістику», — додають експерти.

Варто зазначити, що освітня платформа «‎Культиварій» випустила перший онлайн курс відеолекцій про власний агроекспорт, Iron Trade. У відеолекціях розкрито фундаментальні підходи до агроекспорту, досвід від аграріїв, що експортують та поради від фахівців. 

Підписуйся на платформу всього за 12 тис. грн в рік та сформуй свій, власний досвід. 

Підписатися на платформу можна за посиланням.

Сергій Герасименко, Latifundist.com, 2022 р.

Источник: www.latifundist.com

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *