Dnipro Agro Group завершили збиральну кампанію 2022

Підприємства групи компаній Dnipro Agro Group завершили збиральну кампанію 2022. Зібрано ріпак та ранні зернові. Збирання соняшника скоро почнеться, повідомила пресслужба компанії.

Всього намолочено близько 99 тис. т зернових та олійних культур, у т.ч. 37,37 тис. т озимої пшениці. Озимого ріпаку намолочено 24,18 тис. т, що складає 106% запланованого результату.

Середня врожайність озимої пшениці по групі підприємств склала 4,0 т/га, коливаючись від 3,7 т/га до 4,86 т/га. Максимальний показник було отримано на полях агрофірми «‎Дніпроагроальянс»‎ — 4,86 т/га. Врожайність ячменя на полях агропідприємства «Перемога‎»‎ склала 3,15 т/га.

У компанії відзначили, що середня врожайність ріпака по групі компаній Dnipro Agro — 3,7 т/га, відповідно від 3,21 т/га на полях агрофірми «Перемога‎» та 3,93 т/га на полях підприємства «‎Відродження»‎. Наразі проводиться підготовка до збирання соняшника.

Додається, що ведеться сівба ріпака та підготовка до посіву озимої пшениці.

Нагадаємо, жнива 2022 тривають. Найвища урожайність зернових та зернобобових культур у аграріїв Хмельниччини — 6,23 т/га. У трійку лідерів з намолоту зерна в понад 2 млн т увійшли: Дніпропетровщина, Кіровоградщина та Одещина.

Источник: www.latifundist.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *