Ціни на моркву будуть знижуватись до заморозків

Зниження відпускних цін на моркву спостерігається в Україні цього тижня.

Про це повідомляють аналітики проєкту EastFruit.

За словами учасників ринку, вкрай невисокі темпи збуту, а також сезонне збільшення постачання моркви з господарств стали основними причинами негативних цінових коригувань на ці коренеплоди.

Сьогодні українські фермери намагаються продати моркву оптом по 12-16 грн/кг ($0,09-0,14/кг), що в середньому на 28% дешевше, ніж наприкінці минулого робочого тижня. Зараз виробники намагаються реалізовувати моркву не надто високої якості, яка не підлягає тривалому зберіганню, що також суттєво впливає на відпускні ціни в даному сегменті.

Також зазначається, що покращення погодних умов дозволило фермерам відновити збиральні роботи. В результаті пропозиція моркви на ринку продовжує зростати, а от її якісні характеристики не завжди влаштовують покупців, що є ще одним фактором зниження відпускних цін.

«При цьому відпускні ціни на моркву в Україні на сьогодні все ж таки в середньому у 2,6 раза вищі, ніж в аналогічний період минулого року. За словами ключових гравців ринку, відпускні ціни в даному сегменті знижуватимуться до заморозків, після чого стабілізуються», — вважають аналітики.

Источник: www.agroportal.ua

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *