Аграрії Попівської громади обробляють 95% площ, найбільші посіви — під соняшником

Як на початку війни, так і на даний час у Попівській громаді на Сумщині здійснює свою діяльність 67 господарюючих суб’єктів агропромислового напряму, з них 32 — фермерські господарства.

Про це AgroPortal.ua розповів очільник Попівської ТГ Анатолій Боярчук.

За його словами, основним напрямом господарської діяльності на території громади є сільськогосподарське виробництво, а саме рослинництво та тваринництво. 

«За оперативною інформацією аграрних підприємств, сільськогосподарськими культурами засіяно 42779,3 га, що становить 92,8% до загальної площі, яка планувалася засіватися, зокрема озимими культурами — 7984,5 га, соняшником — 13378,2 га, кукурудзою — 11947,2 га, соєю — 7723,4 га, ярою пшеницею — 282,9 га, ярим ріпаком — 486,8 га, гречкою та вівсом — 383,0 га. Через небезпеку, пов’язану із засміченням вибухонебезпечними предметами, не засіяно площу близько 67,4 га», — зазначає Анатолій Боярчук.

Він додав, що обстеженню на наявність вибухонебезпечних предметів підлягають поля площею 49,6 га та 17,8 га на території Дептівського старостинського округу, користувачем яких є ПСП «Глорія». На даний час є домовленість керівника господарства з піротехнічною групою ДСНС щодо обстеження та розмінування даної території до осені поточного року.

Тетяна Ярмоленко, AgroPortal.ua

Источник: www.agroportal.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *