Перші гранти на переробку отримають виробники ковбас і консервів

Уряд погодив виділення 44,3 млн грн з резервного фонду для фінансування перших переможців програми грантів на розвиток переробного бізнесу.

Вже найближчим часом учасники програми, які набрали найбільшу кількість балів за свої бізнес-проєкти, отримають кошти на обладнання, матеріали, сировину тощо, говориться у повідомленні Міністерства економіки України.

Серед проєктів, у які будуть спрямовані кошти, — запуск лінії з виробництва дроту, розширення виробництва дитячих іграшок, закупівля сучасного обладнання для розширення виробництва м’ясоковбасних виробів, придбання лінії електрооптичного сортування для переробки і консервування фруктів та овочів та інші.

Реалізація перших проєктів у сфері переробки дозволить забезпечити роботою 150 людей.

«Створення близько 75 тисяч робочих місць протягом року та поява нових підприємств, які створюватимуть якісну українську продукцію — таких результатів очікуємо від втілення програми грантів для розвитку переробної промисловості. Підтримуємо українського виробника, чиї товари мають шанс посісти своє місце у світовій торгівлі та довести свою відповідність міжнародним стандартам якості», — підкреслила перший віцепрем’єр-міністр — міністр економіки України Юлія Свириденко.

Загалом з початку запуску програми грантів для переробних підприємств українці подали 574 заявки на участь через портал «Дія». 65% заявників планують витратити кошти на обладнання, 22% — на введення устаткування в експлуатацію, 13% — на доставку техніки.

Серед найпопулярніших напрямів, у яких підприємці реалізують свої проєкти: виробництво товарів та оптова торгівля ними — 4,5%, лісопильне та стругальне виробництво — 4,1%, переробка зернових, бобових і насіння олійних культур — 3,8%, виробництво м’ясних продуктів та м’яса — 3,2%.

Источник: www.agroportal.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *