На гранти переробникам додатково виділили 380 млн грн

Уряд виділив 381 млн грн з резервного фонду держбюджету для надання грантів підприємствам переробної галузі в межах програми «єРобота».

Таке рішення було ухвалене на засіданні Кабінету Міністрів 1 листопада 2022 року, говориться у повідомленні Міністерства економіки. 

«Реалізація програми «єРобота» одночасно допомагає збільшувати ступінь переробки української продукції, а також створювати нові робочі місця. Наша задача перейти від експорту сировини до експорту готової продукції, яка має включати в себе якомога більшу додану вартість. Впевнена, що ті кошти, які виділяє уряд на підтримку бізнесу, згодом повернуться до бюджету у вигляді нових надходжень», — заявила перший віцепрем’єр-міністр — міністр економіки України Юлія Свириденко.

Гранти на загальну суму майже 381 млн грн отримають 63 заявники: 55 юридичних осіб, 7 ФОП та одна фізособа, яка має намір розпочати підприємницьку діяльність у сфері переробки зношених автомобільних шин.

Також виділені кошти сприятимуть створенню нових робочих місць та розвитку у галузях переробної промисловості щодо виробництва: харчових продуктів; меблів; хімічних речовин і хімічної продукції; готових металевих виробів; електричного устаткування та неметалевої мінеральної продукції; обробки деревини та виготовлення виробів із деревини та корка; текстильного виробництва.

Источник: www.agroportal.ua

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *