Європарламент підтримав створення фонду для України на €50 млрд

Європейський парламент сьогодні, 27 лютого, схвалив перегляд довгострокового бюджету ЄС — багаторічної фінансової рамки (MFF), яка включає €50 млрд для України та «Платформу стратегічних технологій для Європи» (STEP).

Як говориться повідомленні Європарламенту, за оновлення MFF проголосували 499 депутатів, 67 — «проти» та 31 — утрималися.

Зазначається, що рішення зміцнює бюджет ЄС для боротьби з міграцією та зовнішніми проблемами, а також готовність ЄС до криз і гнучкість бюджету. 

Перегляд фінансової рамки встановлює так званий механізм для України із загальним обсягом €50 млрд для грантів, позик і гарантій. Рішення, яке було ухвалене 536 голосами «за», 40 — «проти» та 39 — утрималися, демонструє, що ЄС підтримує Україну та буде підтримувати її стільки, скільки потрібно, додають у парламенті.

«Платформа стратегічних технологій для Європи» (STEP) — ще одна частина пакету перегляду бюджету, спрямована на консолідацію та посилення позицій Європи у найважливіших технологічних сферах. Ці галузі включають цифрові технології, чисті та ресурсоефективні технології, а також біотехнології.

Источник: www.agroportal.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *