ЄБРР відшкодує МСБ витрати на релокацію

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) допоможе у релокації українських малих і середніх підприємств (МСП) з територій, що найбільше постраждали від російського вторгнення.

Як говориться у повідомленні банку, допомога у розмірі €2,4 млн від Швейцарії та США через Фонд сприяння малому бізнесу ЄБРР буде спрямована на покриття витрат бізнесу на релокацію у більш безпечні регіони.

«Розпочата росією війна в Україні має руйнівний вплив на МСП, особливо у східних, північних та південних регіонах країни. Компанії змушені переміщуватися у більш безпечні західні регіони України для того, щоб захистити своїх працівників, зберегти обладнання і перезапустити діяльність», — йдеться у повідомленні.

Близько 80 українських компаній отримають до €30 тис. кожна на відшкодування витрат, що не були попередньо оплачені іншими організаціями, пов’язаних із:

  • транспортуванням обладнання, сировини та готової продукції;
  • пакуванням, демонтажем, налагодженням, ремонтом, орендою та придбанням обладнання;
  • використанням приміщень: до одного місяця оренди, інженерні або ремонтно-будівельні роботи у приміщеннях для зберігання обладнання та виробництва.

Компанії мають відповідати наступним вимогам:

  • до 500 працівників;
  • річний обіг до €50 млн або загальні активи до €43 млн;
  • не менше двох років операційної діяльності;
  • частка українських власників — більше 50%.

Кінцевий термін подання заявок — 31 січня 2023 р., форми для заповнення можна знайти за посиланням.

Донорами Фонду сприяння малому бізнесу ЄБРР є Сполучені Штати Америки, Італія, Ірландія, Південна Корея, Люксембург, Норвегія, Швейцарія, Швеція, Японія та Фонд технічного співробітництва ТайваньБізнес-ЄБРР.

Источник: www.agroportal.ua

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *