Будівництво біоетанольного заводу обійдеться в 30 млн євро

Сьогодні в Україні немає жодного сучасного технологічного заводу з біопереробки, але сировинний потенціал і потреба ринку є аж на 30 підприємств.

Про це повідомив радник у Національній інвестиційній раді при Президенті України, президент ГС «Українська Асоціація промислових біотехнологій» Олександр Бататін під час конференції «Розвиток в Україні галузі переробки агрокультур на основі сучасних промислових біотехнологій».

«На прикладі сучасних біоетанольних проєктів, які вже почали проєктувати спеціалісти асоціації, інвестиції в завод із переробки складають не менше 30 млн євро. Все залежить від того, яка сировина переробляється та який кінцевий продукт вироблятимуть», — зазначає Олександр Бататін.

За його словами, у 2021 році фахівцями ГС «Українська Асоціація промислових біотехнологій» проведено дослідження ринку і визначено, яку агросировину потрібно переробляти для того, щоб сільське господарство мало більш економічно значний ефект для держави і було більш інвестиційно привабливим для бізнесу. 

Источник: www.agroportal.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *