Бджолярі, які втратили пасіку, можуть отримати допомогу

Допомогу у відновленні пасіки або матеріальну підтримку від благодійників можуть отримати бджолярі, які втратили пасіку через війну. Також допомога надається бджолярам, які служать у лавах ЗСУ. Їм, зокрема, допомагають у придбанні військового обладнання, такого як прилади нічного бачення тощо.

Про це повідомляє Стільник UA.

Надає таку підтримку ГО «Всеукраїнське Братство Бджолярів України» у межах проєкту «Допомога на бджолиних крильцях». Програма допомоги діє ще з 2015 року. Тоді ветеранам АТО та ООС громадська організація допомагала отримати професію бджоляра та створити власну пасіку.

Після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну організація розширила напрями дії програми. Тепер «Всеукраїнське Братство Бджолярів України» допомагає:

  • у відновленні втрачених чи зруйнованих пасічницьких господарств, пасік через ворожі обстріли і нищівні пожежі від вибухів бомб;
  • у забезпеченні жінок, дітей і батьків бджолярів надійним прихистком в безпечних районах України, у наданні їм необхідної гуманітарної допомоги;
  • у гуманітарній підтримці бджолярів-воїнів.

«Ми проводимо моніторинг і збір інформації про пасічницькі господарства, пасіки, які зазнали руйнування, розорення чи залишилися без нагляду під час війни. Опрацьовуємо отриману інформацію, перевіряємо її. Визначаємо масштаби руйнування пасічницьких господарств, пасік і обсяги необхідної допомоги для часткового відновлення і сприяння подальшій відбудові пасічницьких господарств, пасік. Ця робота проводиться прямо зараз і буде проводитися постійно під час воєнного часу і воєнної агресії. Також допомагаємо родинам бджолярів — це жінки, діти і старші батьки, які вимушені покинути свої домівки і тимчасово переселитися в безпечні райони України. Інформуємо, координуємо процес переселення, за необхідності забезпечуємо отримання членами родин гуманітарної допомоги», — повідомляють в організації.

Також братство допомагає бджолярам, які стали воїнами, у гуманітарній підтримці, у пошуку для них необхідного захисного одягу (спорядження) і аптечок. Ця робота проводиться за запитами самих бджолярів, коли вони звертаються з проханням — що саме їм потрібно для захисту свого життя.

Источник: www.agroportal.ua

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *