Аграріїв попереджають про шахрайство під приводом грантової програми

Міністерству аграрної політики та продовольства України стало відомо про нову схему, через яку шахраї під приводом «грантової програми» намагаються виманити в аграріїв їхні кошти.

Про це говориться у повідомленні відомства. 

«Суть схеми така. Аграріям пропонують заповнити заявку на отримання допомоги та покупку техніки. Проєкт позиціонується під патронатом Світового банку. Фермерам повідомляється, що за умовами програми вони повинні підрахувати орієнтовну вартість необхідної їм техніки, сплатити певний внесок, після якого їм на рахунок надійде повна оплата від Світового банку», — пояснюють у Мінагрополітики. 

Номер, з якого зафіксовано дзвінки: (050) 107-26-69. Фіктивна електронна пошта — [email protected] (перелік не вичерпаний).

«Мінагрополітики офіційно повідомляє, що жодних листів із пропозицією взяти участь у тій чи іншій програмі не надсилає, як і не робить жодних дзвінків. Участь у всіх програмах державної та міжнародної підтримки для аграріїв на сьогодні можлива виключно через Державний аграрний реєстр (dar.gov.ua) або через «Дію» (diia.gov.ua) для грантових програм на розвиток садівництва і теплиць», — підкреслюється у повідомленні.

У міністерстві нагадали, які програми наразі діють офіційно: 

1. Проєкт урядової програми «єРобота» щодо розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства та тепличного господарства.

2. Програма з надання фермерам допоміжної техніки для завантаження та розвантаження рукавів (реалізує Міністерство аграрної політики та продовольства України спільно з Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН — ФАО). Найближчим часом буде оголошено про прийом заявок через Державний аграрний реєстр.

Источник: www.agroportal.ua

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *