В Україні планують запустити земельні бонди.

«Державний земельний банк» має намір емітувати бонди, запорукою для яких буде майбутній прибуток від піднайму державних земель. Про це повідомив очільник Фонду держмайна Дмитро Наталуха у розмові з LIGA.net. «У власності держави знаходяться сотні тисяч гектарів. Вони частково або повністю віддані…









