На Чернігівщині молотять соняшник та сою

Аграрії Чернігівської області розпочали збір технічних культур — станом на 30 серпня намолотили 11,2 тис. т соняшнику та 8,2 тис. т сої. Про це говориться у повідомленні Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської ОВА. Зазначається, що виробники продовжують збирати пізні зернові культури.…









