Агропідприємство на Чернігівщині планує виготовляти 50 тисяч тонн екологічного добрива щорічно.

Сільськогосподарські підприємства, що входять до групи компаній «Інтер» (Чернігівщина), розпочали випуск екологічно чистих добрив. Цю новину оприлюднено на сторінці виробника у соціальній мережі Facebook. За словами Василя Лободи, заступника генерального директора з питань тваринництва ГК «Інтер», підприємство придбало спеціалізоване обладнання…









