Аграрії двох областей України завершили збір озимих культур — Мінагрополітики
Аграрії Миколаївщини та Закарпаття повністю завершили збирання культур ранньої групи. Ріпаку та гороху обмолочено вже 95%, пшениці — 82%, ячменю — 89%. Про це пише Мінагрополітики. Відмічається, що аграрії Одещини та Дніпропетровщини намолотили понад 2 млн т зерна кожна, ще 5…

