Урожайність ранніх зернових на Дніпропетровщині впала на 30%

Аграрії Дніпропетровської області повністю завершили збирання ранніх зернових культур. Про це розповів голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко в Telegram. Зібрано майже 2,3 млн т пшениці, ячменю, гороху, жита та вівса. «Середня врожайність — приблизно 30 ц Це на 30% менше,…








