На Київщині розпочинають збір технічних культур

Аграрії Київщини приступили до обмолоту соняшнику та соєвих бобів. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба у своєму Telegram-каналі. Він відзначив, що аграрії Київщини вже зібрали: 65,52 тис. т соняшнику; 25,04 тис. т сої; 1,1 тис. га цукрових буряків; …







