Ріпаку на Дніпропетровщині не страшний лютий мороз

Сільгоспвиробники Дніпропетровщини озимими зерновими вже засіяли майже 450 тис. га, що складає 75% від запланованого. Про це говориться у повідомленні Дніпропетровської ОВА. «Цьогоріч під озимі запланували трохи менше полів, ніж минулої осені. Вільні ділянки навесні засіють соняшником, кукурудзою та ячменем»,…









