Переваги застосування металоконструкцій для будівництва

Переваги застосування металоконструкцій для будівництва

Металоконструкції дуже поширені в нашому світі. Практично жодна галузь промисловості не обходиться без застосування металоконструкцій для будівництва різних споруд, конструкцій, опор  швидкозведених складів з металоконструкцій, тощо. За допомогою металоконструкцій можна зводити каркаси будівель та споруд, додаткові підсилювачі споруд та багато іншого. Мають перевагу будинки з легких металоконструкцій, які широко застосовуються для виробничих приміщень, складів, торгових комплексів.

 Сендвіч-панелі вже давно зайняли свою нішу в ряді будівельних матеріалів для будівництва швидкомонтованих будівель і споруд. Вони є тришаровою структурою, яка складається з двох листів жорсткого матеріалу і шару утеплювача між ними. Монтаж металоконструкцій із сендвіч- панелей широко застосовують при будівництві виробничих будівель та складських приміщень, агропромислових та спортивних комплексів, котелень, АЗС, торгових павільйонів.

Будівництво швидкомонтованих будівель з металоконструкцій

Швидкомонтовані будівлі отримали широке застосування завдяки низці переваг. Їхнє будівництво дозволяє мінімізувати витрати, суттєво прискорити реалізацію проекту, використовувати типові проекти під конкретного замовника, розширювати площу приміщень тощо.

Швидкомонтовану будівлю можна утеплити, підвести до неї всі необхідні комунікації:

  • електроенергію,

  • водопостачання,

  • каналізацію,

  • опалення та вентиляцію.

Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій здатні витримувати великі динамічні навантаження, до 9 балів за шкалою Ріхтера. Вони пожежобезпечні, тому що металоконструкції не горять, а сендвіч – панелі виготовляються із застосуванням негорючих утеплювачів. Важливою перевагою є енергоефективність, так як сучасні утеплювачі надійно зберігають тепло.

Технологія будівництва швидкомонтованих будівель з металоконструкцій дуже проста: металокаркас зводять з готових сталевих профілів і обшивають сендвіч-панелями. Така технологія скорочує час будівництва до 1-3 місяців. За потреби будівлі з металоконструкцій можна розібрати та перевезти на іншу ділянку. У разі появи ушкоджень механічного чи природного характеру зруйновані елементи підлягають заміні.

Важливо й те, що будівництво швидкомонтованих будівель з металоконструкцій забезпечує практично необмежений термін їхньої служби за умови правильної експлуатації. Відома в усьому світі Ейфелева вежа також була побудована з використанням металоконструкцій і вже понад сто тридцять років тішить око, будучи зразком і доказом міцності та довговічності споруд такого типу.

В Україні виробництвом металоконструкцій займається Корпорація Промстан. 70% усіх матеріалів компанія виготовляє на власному виробництві, тому вдається скоротити витрати на будівництво, зберігши високу якість.

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *