Аграріям доступний мобільний додаток ADAM UA — зручний помічник у виборі агротоварів

Ще до повномасштабної війни Україна стрімко розвивалася у напрямі цифровізації. З початком бойових дій впровадження інформаційних технологій не припинилося: створюються проєкти та платформи, за допомогою яких можна швидко отримати підтримку та здобути базові діджитал-навички.

Значна кількість українських та закордонних виробників об’єднали свої сили та вийшли на єдину платформу ADAM UA, де підприємці можуть придбати усе необхідне для фермерських робіт. 

Також автори проєкту створили універсальний додаток — ідеального помічника з вибору чого завгодно в сфері агро. Користувачі можуть обрати запчастини для сільгосптехніки, шини та диски, спеціальний робочий одяг, техніку чи мастильні матеріали тощо, а постачальники — розмістити свої товари та отримати доступ до детальної аналітики за кожною своєю пропозицією.

Христина Пономаренко, керівниця технічного відділу проєкту ADAM UA

Ми з командою створили зручний та легкий у користуванні додаток ADAM UA. Це унікальний маркетплейс прямо у смартфоні, де можна в один кошик додати культиватор вагою в пів тонни та одну пару захисних рукавичок. А ми потурбуємось про якісну та швидку для покупця доставку, а також надамо гарантію на кожен товар. Наш відділ клієнтської підтримки перетворює зазвичай проблематичну купівлю спецтехніки на зручний онлайн-шопінг — консультує та допомагає з вибором серед купи пропозицій. Також ми дбаємо про безпеку клієнтів — команда ADAM UA ретельно перевіряє всіх постачальників та співпрацює тільки з професіоналами.

Источник: www.agroportal.ua

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.