
Молочна компанія «Галичина» презентує свіжу серію глазурованих сирків з багатою палітрою смаків.
Цю новину розповсюдила пресслужба компанії.
«Глазуровані сирки протягом тривалого часу зберігають свою популярність серед українських споживачів як один з найулюбленіших молочних десертів. Саме з огляду на це ми прийняли рішення включити цей продукт до асортименту бренду «Галичина», комбінуючи знайомий формат з нашими стандартами якості та натуральності», — зазначили на підприємстві.
Оновлена лінійка глазурованих сирків «Галичина» з жирністю 15% пропонується у трьох варіаціях смаку:
- традиційний з нотками ванілі;
- кокосовий;
- з ароматом солоної карамелі.
Представники компанії підкреслили, що для виготовлення цих новинок застосовуються відбірні молочні компоненти та ретельно дібрані інгредієнти.
Сирки вже доступні для придбання у мережах роздрібної торгівлі по всій Україні.
Інформаційно: виробничі потужності торгової марки «Галичина» розташовані у Львівській області. Підприємство спеціалізується на випуску цільномолочної продукції, використовуючи сировину, отриману від місцевих фермерських господарств. Компанія входить до п’ятірки провідних виробників молочної продукції на українському ринку.
