Уманьпиво за рік освоїла 5 нових збутових напрямків

Підприємство «Уманьпиво» у 2025 році почало поставки на п’ять нових закордонних напрямків — Румунію, Німеччину, Словаччину, Чехію, Австрію — та зміцнила свої позиції в Латвії.

У цілому, компанія тепер представлена на міжнародному рівні у 17 державах на чотирьох континентах, реалізувавши за рік більше ніж 1,4 млн л продукції, інформує пресцентр виробника.

У пивоварні зауважили, що, крім вказаних держав, відправляють продукцію до США, Швеції, Італії, Молдови, країн Балтійського регіону, Грузії, Великої Британії, Польщі, Чехії, Чорногорії, Хорватії та Іспанії.

«Найбільшим закордонним ринком, як і раніше, є Польща з обсягом більше ніж 848 тис. л, що складає близько 60% міжнародних продажів», — зазначили в компанії. 

Вагомих показників компанія також досягла у Балтійських країнах — з експортом понад 170 тис. л. 

В даний момент пивоварний завод має намір збільшити долю експорту до 10-20%.

Для довідки: підприємство «Уманьпиво» функціонує з 1878 року в місті Умань. Спеціалізується на виготовленні класичного та крафтового пива, сидрів і лимонадів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *